Īss Ceļvedis: Lētākais veids kā nopirkt Kriptovalūtas Latvijā

Lai iegādātos kriptovalūtu, jums būs nepieciešama viena uzticama centralizētā birža ar KYC (Know Your Customer) pārbaudi. Lai gan iesaku Coinbase, jūs varat arī apsvērt iespēju izmantot Bybit vai Binance.


1. Reģistrējies un veic KYC Pārbaudi:

Pēc biržas izvēles, reģistrējies un veic KYC pārbaudi, nodrošinot nepieciešamos dokumentus savas identitātes apliecināšanai.

2. Bankas Pārskaitījums un Iespējamie Ierobežojumi:

Jums būs nepieciešams veikt pārskaitījumu no savas bankas uz izvēlēto biržu. Tomēr, pievērsiet uzmanību - dažas bankas var bloķēt SEPA pārskaitījumus uz kriptovalūtu biržām.

3. Izmanto Revolut Kā Alternatīvu:

Lai izvairītos no iespējamajiem ierobežojumiem, izmanto Revolut kā starpnieku. Revolut darbojas kā virtuālā karte, un jūs varat viegli nosūtīt naudu uz to no savas bankas, izmantojot Google Pay.

4. Sūti Eiro uz Kriptovalūtu Biržu:

Pēc Revolut uzstādīšanas un naudas pārsūtīšanas uz to, jūs varēsiet viegli nosūtīt eiro uz jebkuru kriptovalūtu biržu, tādējādi apejot vietējās bankas ierobežojumus.


5. Iegādājieties Kriptovalūtu vai Izvēlieties Alternatīvu:

Tagad jums ir divas galvenās opcijas. Pirmkārt, varat veikt pirkumu tieši uz šīs biržas platformas. Otrkārt, ir iespējams pieteikties citai biržai, kurai nav nepieciešama KYC pārbaude, vai arī izmantot decentralizētu biržu, kurai nav nepieciešams reģistrēties, bet gan izmantot Web3 maciņu.
Atceries, izmanto biržu nevis "Convert" opciju jo tā varēsi ietaupīt uz komisijām.

Šis ir tikai viens no vieglākajiem un lētākajiem veidiem, kā iegādāties kriptovalūtu, un ir svarīgi ņemt vērā visus riskus un iespējamos ierobežojumus, pirms veicat pirkumu. Paturiet prātā, ka kriptovalūtas cena var svārstīties, un ieguldījumiem vienmēr ir risks.
Tādā veidā: Google Pay -> Revolut (0.00 EUR) -> Coinbase (0.00 EUR) -> EUR <-> USTC (-0.05 EUR).
Atceries:

EUR -> USDC būs zemākas komisijes nekā mainot uz citām kriptovalūtām.

Sūtot kriptovalūtas uz citiem makiem vienmēr izvēlies lētākos tīklus (piem. Solana, Polygon).

Link copied to clipboard